lodní příslušenství - zasílání do zahraničí, prodej a platby v Kč a €


Informace k EET : Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Vývoz zboží do zahraničí

   Vývoz do zahraničí a prodej za ceny bez DPH je možný (jsme plátci DPH) na základě ověření DIČ firmy zahraničního odběratele, pochopitelně po splnění všech podmínek vyžadovaných zákonem.

Platba v Kč a €

   Vzhledem ke skutečnosti, že výchozí měnou pro kalkulaci cen našeho zboží je €, neshledáváme důvodu, proč by tyto platby za vámy objednané lodní příslušenství, doplňky a podobně nemohly být realizovány v této měně.
    Tato informace bude mít zřejmě rozhodující význam pro naše přátele ze Slovenska, protože nebudou tratit na směňování € >>> Kč. Rozdíl na transakci dělá kolem 4%.

Zasílání do Slovenské Republiky

   Zaslání lodních doplňků a příslušenství zákazníkům ze SR je možné a dle naší praxe existují 4 možnosti, různě nákladné dle způsobu zaslání (setříděno dle nákladnosti).

1.) složení peněz v € předem na účet u UniCredit Bank SK, zaslání na adresu na Moravě - nejlevnější řešení
Lodní příslušenství lze zaslat známým nebo na adresu poste restante na poště co možná nejblíže Vašemu bydlišti. Poštovné ca. 130 Kč* (4,5 €) bankovní poplatek ca. 4€.

2.) složení peněz v € předem na účet u UniCredit Bank SK, zaslání na Vaší adresu na Slovensku, (bank. poplatek ca. 4€, poštovné 14€), zásilka Vám dorazí až domů.


3.) zaslání dobírkou na adresu na Moravě
Lodní příslušenství lze zaslat známým nebo na adresu poste restante, náklady stoupnou o poplatky za výměnu € / Kč, které zaplatíte směnárníkovi. Poštovné ca. 150 Kč* (5 €), bankovní poplatky ca. 4% ceny zboží a dopravy.

4.) zaslání dobírkou na Vaší adresu na Slovensku - nejdražší řešení
při kterém Vás pošta svléká z kůže. Poštovné ca. 500 Kč* (17 €), bankovní poplatky 4% ceny zboží, poplatku za dobírku a dopravy.

*) Neručíme za uvedené, stále se směrem vzhůru měnící ceny poštovného. Přesná cena bude sdělena v době objednávky.

Jak transakci realizovat ?

Varianta 1, 2 - Na základě Vaší objednávky Vám bude vystavena faktura v € a po jejím zaplacení bude zásilka dodána shora uvedeným způsobem 1 nebo 2. Chápeme, že platba předem je věcí důvěry, bohužel nejsme schopni věc řešit jinak.
Varianta 3, 4 -U transakcí 3 a 4 Vám zásilka přijde domů a platíte jej při jeho převzetí.

provozuje BORO spol.s r.o., Novolhotská 2622, 190 16 Praha 9, tel. 608 444 098